![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 15243265
*
nr 1524 3265
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2023
kl 19:46:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 09:41:36
1
100 kr
26/2 21:36:34
2
150 kr
26/2 21:41:08
1
Vinnande bud
27/2 13:58:07
2
250 kr
27/2 13:58:07
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Läs mer om Anders Appelqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders appelqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anders Appelqvist
nr 1524 3265
Anders Appelqvist
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 55x84 cm, yttermått inklusive ram: 75x103 cm
Anders Appelqvist, svensk målare född i Västerås 1958.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 09:41:36 | 1 | 100 kr |
26/2 21:36:34 | 2 | 150 kr |
26/2 21:41:08 | 1 | Vinnande bud |
27/2 13:58:07 | 2 | 250 kr |
27/2 13:58:07 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anders Appelqvist
Anders Appelqvist, svensk mÃ¥lare född i VästerÃ¥s 1958.Läs mer om Anders Appelqvist
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders appelqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25